Právě vyšlo


Garážová vrata Zlín

21. 5. 2013, 16:50 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Dvoukřídlá garážová vrata
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Dvoukřídlá garážová vrata

Dvoukřídlá garážová vrata

23. 5. 2013, 10:57

Pořídili jste svému miláčkovi na čtyřech kolech nový domov, tedy garáž? Jistě tedy řešíte o to, jakým typem vrat ji vybavit. Princip otevírání by měl hrát asi tu nejdůležitější roli. Jaké výhody mají dvoukřídlá garážová vrata?


Proč pořídit vrata se dvěma křídly

Dvoukřídlá garážová vrata jsou jednoduše klasikou, která asi nikdy nevymizí. Poskytnou vám prostě luxus. Není nad to, když se před vámi otevřou skutečně jako křídla motýla a vy si vychutnáte vjezd do garáže jako ve scéně z filmu. Proto se také vyrábějí z kvalitních a luxusních materiálů. Prim hraje pravé dřevo. Kombinuje se i se sklem, ušlechtilými kovy a podobně. Vyberou si i nejnáročnější zákazníci.

Bezpečí dvou křídel

Garážová vrata založená na principu otevírání a zavírání dvou křídel nabízejí možnost maximálního zabezpečení. Doplňkový sortiment v podobě bezpečnostních zámků a petlic, nejkvalitnějšího kování, pojistky proti otevření jinak než na dálkové ovládání v případě výpadku elektrického proudu. To vše učiní z vaší garáže nedobytnou tvrz. Váš miláček na čtyřech kolech bude v bezpečí před každým zlodějem nebo třeba i vandalem. A nejen to. Pokud vrata dovybavíte kvalitním těsněním, věřte, že i v těch nejtřeskutějších mrazech bude váš vůz uchráněn všem teplotním výkyvům. O vlhkosti nemluvě.

Co křídlová vrata potřebují

Dvoukřídlá garážová vrata jsou krásná, luxusní, bezpečná. V jednom směru ale také tak trochu náročná. Jedná se o prostor. Na jejich otevření je třeba mít dostatek místa před garáží. Ideální pokud vlastníte rodinný dům. Samozřejmě v místech, kde je třeba místem šetřit, doporučujeme princip otevírání rolovací, posuvný, sekční.

Vybírejte

Co se materiálů, ze kterých se vrata do garáže dají vyrobit, možností a variant je nekonečně mnoho. Pravé dřevo je klasika, luxus, kvalita. Připravte se, že ale tyto přednosti jsou vykoupeny tak trochu vyšší pořizovací cenou. Umělé materiály, plasty dokážou přírodní dřevo napodobit k nerozeznání od originálu. Skvělá příležitost pro ty z vás, kteří nechtějí sahat tak hluboko do kapsy. Velmi moderní jsou pak kombinace se sklem, zrcadlem nebo třeba kovem.
Zobrazení: 48213 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze