Právě vyšlo

Garážová vrata Plzeň

21. 5. 2013, 16:51 | Diskuze (0)


Garážová vrata Zlín

21. 5. 2013, 16:50 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Garážová vrata křídlová
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Garážová vrata křídlová

Garážová vrata křídlová

23. 5. 2013, 11:07

Když se rozhodne stavebník k výměně starých garážových vrat, nebo bude se rozhodovat jaká garážová vrata si dá do nové garáže, je dobré se nejdříve seznámit s dnešním rozsahem možností garážových vrat.


Garážová vrata křídlová

Z hlediska typů, můžeme rozdělit garážová vrata na několik druhů. Druhy garážových vrat jsou garážová vrata sekční, garážová vrata výklopná, garážová vrata křídlová, garážová vrata výklopná. Toto je základní rozdělení garážových vrat. Dalším znakem je materiál, z kterého se garážová vrata vyrábějí a také je rozhodující povrchová úprava garážových vrat.

Garážová vrata ceník

V ceníku garážových vrat ovšem nenajdeme ceník jednotlivých vrat, protože cena garážových vrat záleží na typu, dále na materiálu z kterého bude vyrobena a dále jakou zvolíme povrchovou úpravu. Cena se se nám zvýší, budeme li chtít vrata s otvíráním na motor a na dálkové ovládání.

Garážová vrata křídlová

Nejdříve musíme posoudit, jaký typ garážových vrat si vybereme. Záleží, zda budeme potřebovat strop v garáži, nebo stěny garáže. Pro našeho stavebníka bude nejlépe zvolit garážová vrata křídlová. Tím dostaneme možnost využít strop garáže i stěny v garáži. Křídla garážových vrat se otevírají do stran garáže, kde nám nepřekáží.

Garážová vrata cena

Cena garážových vrat se bude odvíjet z typu, který si zvolíme, garážová vrata křídlová nemusí vyjít tak draze, bude ovšem záležet na materiálu z kterého si necháme vrata udělat. Můžou být vyrobena ze dřeva, z plastu, nebo plechu, ale i jiných dražších materiálů. I když se může zdát, že dveře ze dřeva budou levné není to tak.Proto se vyplatí z hlediska ceny udělat garážová vrata z plastu.Ani povrchová úprava nám nemusí podstatně zvýšit cenu. Cena bude též záležet jaký rozměr budou mít garážová vrata, cenu nám ovšem zvýší servo motor a ovládání na dálkové ovládání.

Garážová vrata akce

Pokud budeme chtít vyměnit garážová vrata, nebudeme potřebovat se co nejdříve rozhodnout, můžeme se zaměřit na nabídky, garážová vrata akce.
Zobrazení: 47797 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze