Právě vyšlo

Garážová vrata Brno

21. 5. 2013, 16:50 | Diskuze (0)
Garážová vrata Zlín

21. 5. 2013, 16:50 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Garážová vrata výklopná - řešení pro každou garáž
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Garážová vrata výklopná - řešení pro každou garáž

Garážová vrata výklopná - řešení pro každou garáž

23. 5. 2013, 11:07

S neustálým nárůstem aut na našich silnicích přirozeně ubývá volných míst k zaparkování. Mnozí řidiči si proto pořizují obydlí pro své čtyřkolé miláčky. Garáž garantuje jistotu volného parkovacího místa a prodlužuje životnost vozu.


Garážová vrata výklopná

Majitelé soukromých garáží mají často největší problém s výběrem správných vrat. Trh nabízí nepřeberné množství různých typů garážových vrat. Jaká jsou ale vhodná právě pro Vaši garáž ? Nejuniverzálnějším typem dveří do příbytku Vašeho vozu jsou výklopná garážová vrata. Sekční garážová vrata naopak zaručují výborné tepelně-izolační vlastnosti a utěsnění. Jaké si tedy vybrat ?

Výklopná garážová vrata

Vrata s výklopným systémem mají kromě velké univerzálnosti i další obrovské výhody. Především zaručují stoprocentní provozní spolehlivost, dlouhou životnost a mimo jiné je lze otevřít i při výpadku elektřiny. Tento typ garážových vrat je navíc vhodný pro novostavby i pro dodatečně dostavěné garáže a lze si je pořídit do garáže s jedním parkovacím místem stejně jako do dvojgaráže. Pro opravdu vysoký komfort je možnost pořídit si k těmto vratům pohon s dálkovým ovládáním. Výklopná garážová vrata se nejčastěji vyrábí ve třech barevných odstínech, jakými jsou hnědá, tmavě hnědá a bílá.

Cena garážových vrat

Ceníky produktů najdeme na internetových stránkách většiny firem. Nejrychleji lze vyhledat přibližnou cenu tak, že do našeho internetového vyhledávače zadáme heslo „garážová vrata cen“. Ceny výrobků jsou různé, záleží na typu vrat a materiálu, z kterého jsou vyrobeny. Mnohé firmy se mohou pyšnit i cenově zvýhodněnými výrobky, které nejrychleji najdeme pomocí hesla „garážová vrata akce“.

Rozměry garážových vrat

Dnes už je možný téměř jakýkoliv požadavek, co se týče rozměrů vrat. Valná většina firem nabízí vyrobení vrat na míru a tak není třeba se obávat, že byste pro svou atypickou garáž nenašli vhodná vrata. Standardní rozměry vrat mají výhodu v rychlejším dodání a instalaci. Výklopná garážová vrata patří mezi nejžádanější díky dlouhé řadě předností. Jejich výběrem tedy rozhodně není co zkazit.
Zobrazení: 32913 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze