Právě vyšlo
Garážová vrata Jihlava

21. 5. 2013, 16:50 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Dřevěná garážová vrata
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Dřevěná garážová vrata

Dřevěná garážová vrata

21. 5. 2013, 15:30

Určitá skupina zákazníků stále vyhledává kvalitu a krásu v podobě klasických dřevěných garážových vrat. Garážová vrata jsou nedílnou součástí mnoha moderních staveb. Dřevěná garážová vrata se dají designově sladit s celkovým stylem vstupních dveří domu.

Nejvyhledávanější typ garážových vrat

Dřevěná garážová vrata se vyrábějí v mnoha podobách. Klasikou stále zůstávají populární a vyhledávaná sekční garážová vrata, která prakticky zajíždějí do strany a šetří tak prostor. Sekční garážová vrata mohou také úsporně zajíždět pod strop. Oba systémy mohou být vybavena elektrickým pohonem a nebo případně na dálkové ovládání. Dálkové ovládání je jedním z nejpraktičtějších typů ovládání.

Nádherná výklopná dřevěná garážová vrata

Výklopná garážová vrata jsou stále vyhledávaným produktem mezi garážovými vraty. Přirozeně kvalitně a krásně působí garážová vrata vyrobená z prvotřídního a kvalitního materiálu dřeva, tedy masivu. K jejich výrobě se používá krásný přírodní materiál, který působí velice esteticky. Praktická výklopná dřevěná garážová vrata se dají sladit s dřevěnými okny nebo krásným dřevěným štítem.

Jedinečná krása dřevěných garážových vrat

Přírodně vytvořená struktura dřeva vždy působí jedinečně. Prvotřídní řemeslné zpracování pouze podtrhuje jedinečnou krásu dřevěných garážových vrat.Bezbarvé tovární nátěry chrání dřevěná garážová vrata proti škůdcům.

Pestrý sortiment dřevin na výrobu dřevěných garážových vrat

Náš trh nabízí velice pestrou paletu vysoce kvalitních dřevěných garážových vrat. Velice reprezentativně působí kazetové provedení kanadské tsugy nebo severského smrku. Dalšími přírodními materiály na výrobu těch nejkrásnějších a nejkvalitnějších garážových vrat je nordický smrk. Modřín a dub jsou naše dřeviny s velice s dlouhou životností. Okroumé je jedním z méně známých tropických masivů na výrobu exkluzivních garážových vrat. Merenti se již stalo vyhledávaným materiálem na výrobu luxusních garážových vrat. Cedr, ipe nebo merbau vynikají svou exotickou krásou a dlouhou životností. Investice do kvalitních dřevěných vrat vyrobených z toho nejkvalitnějšího přírodního materiálu je investicí na dlouhá léta. Jejich krása nikdy nezevšední.
Zobrazení: 48446 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze