Právě vyšlo

Garážová vrata Brno

21. 5. 2013, 16:50 | Diskuze (0)






navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Levná výklopná garážová vrata
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Levná výklopná garážová vrata

Levná výklopná garážová vrata

23. 5. 2013, 10:28

Výklopná garážová vrata jsou naprosto univerzálním typem garážových vrat. Dají se namontovat ke každé garáži. Mohou se instalovat do vjezdového otvoru garáže a také za něj. Levná výklopná garážová vrat jsou opravdu levnou záležitostí. Tělo vrat z jednoho kusu je prakticky nezničitelné.


Levná výklopná garážová vrata na výsluní

Vzhledem k příjemné cenové dostupnosti se výklopná garážová vrata vracejí na výsluní. V minulosti patřily mezi nejžádanější typ garážových vrat. Prověřená klasika spolu s univerzálním použitím si opět našla cestu k mnoha zákazníkům a majitelům garáží. Komfortní řešení uzavírání levných garážových vrat je příjemným bonusem uzavíracího systému na dálkové ovládání.

Výhody levných garážových vrat

Výhodou výklopných garážových vrat je relativně nízká pořizovací cena. Mimo jiné jsou také velice praktická, protože se po otevření prakticky vyklopí ke stropu garáže a tak nezabírají žádný prostor v garáži. Moderní materiály ze kterých se současná výklopná garážová vrata vyrábějí jsou velice odolné s dlouhou životností.

Levná výklopná garážová vrata šetří místo

S instalací výklopných garážových vrat ušetříte jednoznačně prostor. Nejste s nimi mimo jiné také nikterak omezeni prostorem jako je tomu třeba u křídlových garážových vrat. Už dávno neplatí, že otevírání výklopných garážových vrat je namáhavou záležitostí. Moderní systémy umožňují, otevíraní tohoto typu garážových vrat je doslova hračkou.

Moderní a levná výklopná garážová vrata

Moderní garážová vrata představují bytelnost a trvanlivou konstrukci. Kvalitní konstrukce je garancí komfortu a bezpečného používání. Minimální hlučnost při otevírání a zavíraní je již dnes pro mnoho výrobců garážových vrat naprostým standardem.

Moderní ovládání levných výklopných garážových vrat

Moderní doba nám přináší mnoho pohodlí a komfortu. Toto také platí pro uzavírací systémy dnešních garážových vrat. Praktičnost, ekonomičnost a pohodlí představuje dálkové ovládání výklopných garážových vrat. Komponenty na výrobu výklopných garážových vrat odpovídají také vyššímu zatížení a tedy také delší životnost. Nadstandardní provozní spolehlivost vždy představují relativně levná výklopná garážová vrata.
Zobrazení: 76672 Hodnocení:



Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze