Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Garážová vrata Český Krumlov
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Garážová vrata Český Krumlov

21. 5. 2013, 15:09

Na trhu existuje nepřeberné množství producentů, kteří nabízejí různé druhy garážových vrat, s výběrem těch správných Vám pomůžem na tomto portálu. V sortimentu našich partnerů garážová vrata Český Krumlov objevíte vrata vhodná pro každý typ garáže, velmi moderní jsou třeba výklopná, ale oblíbená jsou také rolovací vrata. Pří volbě byste se neměli dívat pouze na typ, ale také na materiál a druh izolace. Firmy garážová vrata Český Krumlov nabízejí také různé druhy doplňků, zejména pohony. Každý výrobce i dovozce má svůj ceník vrat, ve kterém obvykle najdete levná i luxusní vrata.

Sekční vrata Český Krumlov

Český Krumlov (německy Böhmisch Krumau, popřípadě Krummau) je okresní město v Jihočeském kraji, 22 km jihozápadně od Českých Budějovic. Rozkládá se pod hřebenem Blanského lesa a protéká jím řeka Vltava. Jedná se o významné turistické centrum Jižních Čech. Středověké centrum města, které obklopuje meandry Vltavy, je od roku 1963 městskou památkovou rezervací a od roku 1992 je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO . V roce 2003 bylo městskou památkovou zónou vyhlášeno předměstí Plešivec (jižně od historického jádra).

  Základní informace o Českých Budějovicích

  České Budějovice (německy Budweis, popřípadě Böhmisch Budweis) jsou statutární město a správní a kulturní metropole Jihočeského kraje. V roce 2011 zde žilo téměř 94 tisíc obyvatel. Leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše a nachází se v nich řada historických památek a muzeí. Pro ně a blízkost dalších historicky cenných míst (Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Vyšší Brod, Třeboň atd.) jsou častým cílem turistů. Ve městě sídlí Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a biskup římskokatolické českobudějovické diecéze. V celé českobudějovické aglomeraci s přilehlými obcemi a městy žije okolo 120 tisíc obyvatel.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze