Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Garážová vrata Havlíčkův Brod
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Garážová vrata Havlíčkův Brod

21. 5. 2013, 15:09

Na trhu je obrovské množství dovozců, kteří nabízejí různé modely garážových vrat, s výběrem těch správných Vám poradíme na tomto webu. V nabídce našich partnerů garážová vrata Havlíčkův Brod najdete vrata vhodná pro každý typ garáže, velmi moderní jsou třeba křídlová, ale oblíbená jsou také sekční vrata. Pří výběru byste se neměli dívat pouze na typ, ale také na materiál a typ izolace. Firmy garážová vrata Havlíčkův Brod nabízejí také různé druhy doplňkových zařízení, zejména . Každý dovozce a výrobce má svůj ceník vrat, ve kterém obvykle najdete levná i dražší vrata.

Sekční vrata Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod (do roku 1945 Německý Brod, německy Deutsch Brod) je město ve stejnojmenném okrese, v kraji Vysočina, 23 km severně od Jihlavy na řece Sázavě. V roce 2011 zde žilo skoro 24 tisíc obyvatel.

  Základní informace o Jihlavě

  Jihlava (německy Iglau), je statutární město, původně pouze moravské, dnes po obou stranách česko-moravské zemské hranice (tvořené zčásti řekou Jihlavou). Historické město, založené ve 13. století jako hornické s těžbou stříbra, je od roku 1982 městskou památkovou rezervací a od roku 2000 centrem Kraje Vysočina. Město má přes 50 tisíc obyvatel a od roku 2004 Vysokou školu polytechnickou. V Jihlavě je významný průmysl, zoologická zahrada a vaří se zde pivo Ježek. Historické jádro je městskou památkovou rezervací.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze