Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Garážová vrata Jablunkov
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Garážová vrata Jablunkov

21. 5. 2013, 15:09

Na trhu je velké množství dovozců, kteří prodávají různé druhy garážových vrat, s výběrem těch správných Vám poradíme na tomto portálu. V nabídce našich partnerů garážová vrata Jablunkov najdete vrata vhodná pro takřka každý typ garáže, velmi moderní jsou třeba výklopná, ale oblíbená jsou také křídlová vrata. Pří volbě byste se neměli dívat pouze na typ, ale také na materiál a druh izolace. Firmy garážová vrata Jablunkov nabízejí také různé druhy doplňků, zejména . Každý dovozce má svůj ceník vrat, ve kterém obvykle najdete levná i dražší vrata.

Sekční vrata Jablunkov

Město Jablunkov (polsky Jabłonków, německy Jablunkau) se nachází na soutoku řek Olše a Lomné v  jihovýchodní části okresu Frýdek-Místek, kraj Moravskoslezský. Počátkem roku 2012 zde žilo 5 759 obyvatel, v roce 2008 jich bylo 5 852 obyvatel. Značnou část obyvatel tvoří početná polská menšina (1 228 podle Sčítání lidu, domů a bytů v roce 2001).

  Základní informace o Ostravě

  Ostrava (polsky Ostrawa, německy Ostrau) je statutární a krajské město na rozhraní Slezska a Moravy na severovýchodě České republiky, poblíž hranice s Polskem. Ostrava je počtem obyvatel i rozlohou třetí největší město v České republice, druhé největší město na Moravě a největší město v českém Slezsku. Ostrava je rovněž významným univerzitním a průmyslovým městem.
  Ostrava leží na soutoku Lučiny, Odry, Opavy a Ostravice v geomorfologickém celku Ostravská pánev. Délka místních komunikací činí 828 km. Město o rozloze 214 km² tvoří celkem 23 městských obvodů, ve kterých žije asi 300 tisíc obyvatel. Hustota zalidnění je 1 435 obyvatel na km². Ostrava, sídlo Moravskoslezského kraje i okresu Ostrava-město, je třetím největším městem Česka. Ostravská aglomerace, tvořená obcemi Ostrava, Bohumín, Doubrava, Havířov, Karviná, Orlová, Petřvald a Rychvald má více než 505 tisíc obyvatel a je tedy po pražské aglomeraci druhou největší v republice. Širší metropolitní oblast Ostravy pak v roce 2009 čítala (podle Eurostatu) 1,1 milionu obyvatel. Ostravsko je také součástí hornoslezské metropolitní oblasti o populaci 5,3 milionu obyvatel.

  Sídlem magistrátu je Nová radnice. Ve městě sídlí též biskup ostravsko-opavské diecéze. Na území Ostravy se nachází čtyři městské památkové zóny.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze