Právě vyšlo

Garážová vrata Zlín

21. 5. 2013, 16:50 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Garážová vrata Kraslice
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Garážová vrata Kraslice

21. 5. 2013, 15:09

Na trhu působí opravdu velké množství dovozců, kteří prodávají různé druhy garážových vrat, s výběrem těch správných Vám pomůžem na tomto serveru. V nabídce našich partnerů garážová vrata Kraslice naleznete vrata vhodná pro každý druh garáže, velmi moderní jsou třeba dvoukřídlá, ale oblíbená jsou také křídlová vrata. Pří výběru byste se neměli dívat pouze na druh, ale také na materiál a druh izolace. Firmy garážová vrata Kraslice nabízejí také různé druhy doplňků, zejména automatické otevírání. Každý producent má svůj ceník vrat, ve kterém obvykle najdete levná i dražší vrata.

Sekční vrata Kraslice

Kraslice (německy Graslitz) je menší město ležící v okrese Sokolov, v západní části Krušných hor, nadmořská výška 525 m n. m. Město a jeho okolí (Bublava, Stříbrná) je významným střediskem zimních sportů. Město je střediskem textilního průmyslu a sídlí zde též firma Amati, český výrobce dechových hudebních nástrojů. Při firmě Amati existuje též střední průmyslová škola a střední odborné učiliště, které jsou svým zaměřením jediné v republice. Město leží na železniční trati č. 145 Sokolov - Klingenthal, osobní dopravu zajišťuje společnost GW Train Regio a.s.

  Základní informace o Karlových Varech

  Karlovy Vary (německy Karlsbad, anglicky Carlsbad) je statutární město v západních Čechách a metropole Karlovarského kraje. Počet obyvatel ve městě se pohybuje kolem 50 tisíc a rozloha činí 59,10 km². Je významným lázeňským střediskem se známým sklářským a potravinářským průmyslem.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze