Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Garážová vrata Rumburk
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Garážová vrata Rumburk

21. 5. 2013, 15:09

Na trhu existuje opravdu velké množství dovozců, kteří nabízejí různé typy garážových vrat, s výběrem těch správných Vám pomůžem na tomto portálu. V sortimentu našich partnerů garážová vrata Rumburk naleznete vrata vhodná pro každý typ garáže, velmi moderní jsou třeba sekční, ale oblíbená jsou také výklopná vrata. Pří výběru byste se neměli dívat pouze na typ, ale také na materiál a druh izolace. Firmy garážová vrata Rumburk prodávají také různé druhy příslušenství, zejména dálkové ovládání vrat. Každý producent má svůj ceník vrat, ve kterém obvykle najdete levná i luxusní vrata.

Sekční vrata Rumburk

Rumburk ([ˈrʊmbʊrk] IPA; německy Rumburg, hornolužickosrbsky Romjbor) je město v nejsevernější části České republiky, ve východní části Ústeckého kraje, v severovýchodní části okresu Děčín, ve Šluknovském výběžku. Město leží ve Šluknovské pahorkatině a protéká jím říčka Mandava. V Rumburku jsou hraniční přechody do německých měst Seifhennersdorfu a Neugersdorfu. Rumburk je obcí s rozšířenou působností. Město se rozkládá na ploše 24,71 km² v nadmořské výšce 387 m. n. m. Bylo proslulé výrobou véby a výrobou tzv. „rumburských kamen“, které v tomto městě vyráběla firma Rukov a dalšími produkty. Ve městě v roce 1918 proběhla vzpoura navrátilců z ruského zajetí. Deset účastníků bylo popraveno a další byli vězněni v Malé pevnosti v Terezíně. V areálu kapucínského kláštera se nachází loretánská kaple vybudovaná počátkem 18. století. Jde o nejseverněji stojící stavbu svého druhu na světě.

  Základní informace o Ústí nad Labem

  Ústí nad Labem (německy Aussig an der Elbe) je statutární město na severozápadě Čech, centrum Ústeckého kraje a okresu Ústí nad Labem. Do roku 1990 zde sídlil také krajský národní výbor Severočeského kraje. Sedmé největší město České republiky.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze