Právě vyšlo
Garážová vrata Plzeň

21. 5. 2013, 16:51 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Garážová vrata Sokolov
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Garážová vrata Sokolov

21. 5. 2013, 15:09

Na trhu se nachází opravdu velké množství výrobců, kteří prodávají různé druhy garážových vrat, s výběrem těch správných Vám pomůžem na tomto portálu. V sortimentu našich partnerů garážová vrata Sokolov naleznete vrata vhodná pro každý typ garáže, velmi moderní jsou například sekční, ale oblíbená jsou také rolovací vrata. Pří výběru byste se neměli dívat pouze na typ, ale také na materiál a druh izolace. Firmy garážová vrata Sokolov nabízejí také různé druhy doplňkových přístrojů, zejména automatické otevírání. Každý producent má svůj ceník vrat, ve kterém obvykle najdete levná i dražší vrata.

Sekční vrata Sokolov

Poloha města Sokolov v  rámci okresu Sokolov a jeho správní obvod coby obce s rozšířenou působností Sokolov (do roku 1948 Falknov nad Ohří, německy Falkenau an der Eger) je okresní město v západních Čechách, v Karlovarském kraji. Leží při soutoku řek Ohře a Svatavy uprostřed sokolovské pánve, v nadmořské výšce 401 metrů. V roce 2011 ve městě žilo 24 tisíc obyvatel. Jeho ráz je ovlivněn těžbou hnědého uhlí a s tím souvisejícím průmyslem.

  Základní informace o Karlových Varech

  Karlovy Vary (německy Karlsbad, anglicky Carlsbad) je statutární město v západních Čechách a metropole Karlovarského kraje. Počet obyvatel ve městě se pohybuje kolem 50 tisíc a rozloha činí 59,10 km². Je významným lázeňským střediskem se známým sklářským a potravinářským průmyslem.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze