Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Garážová vrata Teplice
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Garážová vrata Teplice

21. 5. 2013, 15:09

Na trhu je nepřeberné množství výrobců, kteří nabízejí různé druhy garážových vrat, s výběrem těch správných Vám pomůžem na tomto serveru. V nabídce našich partnerů garážová vrata Teplice najdete vrata vhodná pro takřka každý typ garáže, velmi moderní jsou například výklopná, ale oblíbená jsou také výklopná vrata. Pří volbě byste se neměli dívat pouze na typ, ale také na materiál a typ izolace. Firmy garážová vrata Teplice prodávají také různé druhy doplňků, zejména automatické otevírání. Každý dovozce má svůj ceník vrat, ve kterém obvykle najdete levná i luxusnější vrata.

Sekční vrata Teplice

Teplice (německy Teplitz, dříve Teplitz-Schönau, v letech 1945–1946 Teplice-Šanov) jsou lázeňské statutární město v Ústeckém kraji. Leží 15 km západně od Ústí nad Labem v široké kotlině mezi Krušnými horami a Českým středohořím. Dominantou města viditelnou zdaleka je Doubravská hora. Teplice mají přes 50 tisíc obyvatel a jsou známé jako lázeňské město i svým fotbalovým klubem FK Teplice.

  Základní informace o Ústí nad Labem

  Ústí nad Labem (německy Aussig an der Elbe) je statutární město na severozápadě Čech, centrum Ústeckého kraje a okresu Ústí nad Labem. Do roku 1990 zde sídlil také krajský národní výbor Severočeského kraje. Sedmé největší město České republiky.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze