Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Garážová vrata Valašské Meziříčí
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Garážová vrata Valašské Meziříčí

21. 5. 2013, 15:09

Na trhu existuje nepřeberné množství dovozců, kteří prodávají různé modely garážových vrat, s výběrem těch správných Vám poradíme na tomto serveru. V sortimentu našich partnerů garážová vrata Valašské Meziříčí naleznete vrata vhodná pro každý typ garáže, velmi moderní jsou například sekční, ale oblíbená jsou také sekční vrata. Pří výběru byste se neměli dívat pouze na typ, ale také na materiál, ze kterého jsou vrata vyrobena a druh izolace. Firmy garážová vrata Valašské Meziříčí prodávají také různé druhy příslušenství, zejména pohony. Každý dovozce má svůj ceník vrat, ve kterém obvykle najdete levná i kvalitnější vrata.

Sekční vrata Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí (německy Wallachisch Meseritsch) je město v okrese Vsetín ve Zlínském kraji, 15 km severně od Vsetína na soutoku Rožnovské a Vsetínské Bečvy. Žije zde okolo 23 tisíc obyvatel (stav k 1. 1. 2013). Svou polohou představuje vstupní bránu Moravskoslezských Beskyd a významný dopravní uzel. Někdy se Valašskému Meziříčí také říká Valašské Atény nebo jen zkráceně Valmez. Historické jádro města bylo v roce 1992 prohlášeno městskou památkovou zónou.

  Základní informace o Zlíně

  Zlín (německy Zlin, v letech 1949–1989 Gottwaldov) je statutární město na východě Moravy. Leží v údolí řeky Dřevnice na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Je centrem Zlínského kraje a v roce 2011 mělo 76 tisíc obyvatel. Počet obyvatel se rok od roku snižuje kvůli odtrhávání některých městských částí od Zlína. Ve zlínské aglomeraci žije kolem 100 tisíc obyvatel.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze