Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Garážová vrata Vodňany
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Garážová vrata Vodňany

21. 5. 2013, 15:09

Na trhu existuje velké množství výrobců, kteří prodávají různé druhy garážových vrat, s výběrem těch správných Vám pomůžem na tomto serveru. V sortimentu našich partnerů garážová vrata Vodňany naleznete vrata vhodná pro takřka každý typ garáže, velmi moderní jsou například křídlová, ale oblíbená jsou také sekční vrata. Pří výběru byste se neměli dívat pouze na typ, ale také na materiál a druh izolace. Firmy garážová vrata Vodňany nabízejí také různé druhy příslušenství, zejména . Každý dovozce má svůj ceník vrat, ve kterém obvykle najdete levná i luxusní vrata.

Sekční vrata Vodňany

Vodňany (německy Wodnian) jsou město v okrese Strakonice v Jihočeském kraji, 29 km severozápadně od Českých Budějovic na řece Blanici. Město má rozlohu 36,35 km² a v roce 2011 zde žilo 7 tisíc obyvatel. PSČ zdejší pošty je 389 01. Město je známé svou rybářskou a rybníkářskou tradicí.

  Základní informace o Českých Budějovicích

  České Budějovice (německy Budweis, popřípadě Böhmisch Budweis) jsou statutární město a správní a kulturní metropole Jihočeského kraje. V roce 2011 zde žilo téměř 94 tisíc obyvatel. Leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše a nachází se v nich řada historických památek a muzeí. Pro ně a blízkost dalších historicky cenných míst (Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Vyšší Brod, Třeboň atd.) jsou častým cílem turistů. Ve městě sídlí Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a biskup římskokatolické českobudějovické diecéze. V celé českobudějovické aglomeraci s přilehlými obcemi a městy žije okolo 120 tisíc obyvatel.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client664/web1674/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client664/web1674/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
  14 600,- Kč
  Detail