Právě vyšlo
Garážová vrata Liberec

21. 5. 2013, 16:51 | Diskuze (1)


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Posuvná garážová vrata
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Posuvná garážová vrata

Posuvná garážová vrata

23. 5. 2013, 10:50

Při výběru garážových vrat je třeba zvážit mnoho faktorů. Princip otevírání, materiál, ze kterého jsou vyrobena, cena, zabezpečovací prvky, vzhled. To vše je třeba řádně promyslet, abyste zvolili správně. Princip otevírání je asi nejdůležitější.


Kolik místa máte před garáží?

Proč je princip otevírání garážových vrat tak důležitý? Jeho výběr se totiž odvíjí od toho, kolika prostorem disponujete před garáží. Dvoukřídlá vrata jsou sice velmi luxusní a krásná, na prostor ale neskutečně náročná. Pokud vsadíte na křídlo jedno, zato posuvné, nepotřebujete před vjezdem do garáže ani centimetr místa navíc. Ideální kombinace luxusu a praktičnosti.

Luxus a praktičnost

Mnoho zákazníků se nechce vzdát krásy a luxusu klasických křídlových garážových vrat. Mají ale garáž v místech, kde se prostě křídla nemají kam rozevřít. Blízko frekventované vozovky, v místech hromadného parkování a podobně. Posuvná vrata, tedy vlastně jedno křídlo, které se po otevření vsune do prostoru postraně garáže, popřípadě dokonce pod strop, je ideálním kompromisem. Budete si moci dovolit krásu pravého dřeva, nejušlechtilejších kovů, barevných skel nebo třeba zrcadel. Posuvné křídlo bude ozdobou vaší garáže. A ve chvíli, kdy se otevře, jednoduše zmizí bez jakýchkoli nároků na prostor.

Posouvejte na dálku

Dálkové ovládání garážových vrat už v podstatě nepovažujeme za nic výjimečného. Dopřejte si ho. Výrobci ho poskytují bez jakéhokoli navýšení ceny. A co víc. Nejen, že si vychutnáte parkování bez toho, abyste museli vystupovat z vozu, třeba když prší, máte kufr plný nákupů a podobně. Ovládání vrat na elektřinu je i ideálním zabezpečením proti zlodějům. Pojistka proti otevření vrat v případě výpadku proudu je samozřejmostí.

Chcete být in?

Pokud toužíte být moderní, in, trendy v každém ohledu, podívejte se do fotogalerií výrobců garážových vrat. Sklo, zrcadlo, kovy, to jsou materiály, které hrají prim. Vybere si každý. Že vy snad ne? Vždyť není nic jednoduššího než si pořídit a objednat vrata doslova na míru. Nadiktujte si rozměry, materiál, doplňkové bezpečnostní prvky, …
Zobrazení: 30333 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze