Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Rolovací garážová vrata ceník
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Rolovací garážová vrata ceník

Rolovací garážová vrata ceník

23. 5. 2013, 10:32

Posuvná, sekční, výklopná, rolovací, křídlová,... O čem je řeč? Garážová vrata. Liší se především principem, na kterém je založeno jejich otevírání a zavírání. Rolovací garážová vrata jsou velmi praktickou, levnou a efektní variantou.


Proč jsou rolovací vrata levná?

Rolovací garážová vrata jsou absolutně nenáročná na prostor. Po otevření se jednoduše schovají do prostoru pod stropem garáže. Právě z tohoto důvodu se využívají v místech hromadného parkování. Garáže pod paneláky, v obchodních centrech, kancelářských budovách a podobně. Rolovací vrata proto patří k nejlevnějším variantám, které ocení větší firmy, hotely, ale jistě i soukromé osoby. Třeba vy.

Jak zjistíte cenu vrat Garážová vrata se dnes vyrábějí ve většině případech na míru. Jako v podstatě všechno. Jednoduše si nadiktujete rozměry, materiál, bezpečnostní prvky, kování, těsnění, povrchovou úpravu, dekorativní prvky, a tak dále. Napadá vás možná otázka, jak ale zjistíte, kolik vás taková vrata budou stát. Výslednou a neměnnou cenu vámi do posledního detailu nadiktovaných vrat zjistíte zcela jednoduše a rychle díky on-line kalkulátorům. Ty jsou zdarma dostupné na webových stránkách všech kvalitních výrobců a dodavatelů tohoto sortimentu. On-line kalkulátory cen Samozřejmě, že existuje i nabídka prototypů garážových vrat, které jsou přesně dané a jsou doplněny i ceníkem. Pokud byste si ale nevybrali, nebojte se objednat si vrata na míru. V jednotlivých krocích budete zadávat parametry, rozměry. Rolovací, posuvné, sekční? Dřevěné, plastové, skleněné? Přírodní, barevné? Otevírání na dálku? Jednotlivé kroky vás navíc přimějí zauvažovat i nad tím, co by vás možná nenapadlo – těsnění, bezpečnostní kování, speciální petlice, pojistky,… Po zadání všech přání vám on-line kalkulátor spočítá, kolik vás budou vrata snů stát. Na co dát v cenících pozor Pokud chcete pořídit garážová vrata výhodně, sledujte nejen jejich cenu, ale například i bonusy, akční nabídky. Co takhle doprava a montáž zdarma? Servis za poloviční cenu? Množstevní slevy do míst hromadných parkování? Využijte faktu, že výrobci se doslova perou o přízeň zákazníků.

Zobrazení: 41387 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze