Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: mame-garazova-vrata.cz » Sekční garážová vrata
Výklopná garážová vrata Sekční garážová vrata Rolovací vrata
Zavoláme Vám

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

23. 5. 2013, 10:59

Život bez automobilu si v dnešní době nedovede představit mnoho lidí. S autem jednoznačně také souvisí jeho nejlepší zabezpečení a tím je kvalitní garáž. Dokonalá sekční garážová vrata s bezpečnostními prvky jsou jednou z možných variant.


Nejpoužívanější druh garážových vrat - sekční garážová vrata

Výklopná garážová vrata jsou nenáročnou variantou uzavření garáže. Rolovací garážová vrata se hodí pro všechny velikosti a tvary garážových otvorů. Sekční garážová vrata jsou stále neoblíbenějším a nejžádanějším typem výplně stavebního otvoru garáží. Nejčastěji se používá systém otevírání zasouvání pod strop garáží. Jedná se o minimum zabírání prostoru.

Sekční garážová vrata jedna z variant garážových vrat

Při výběru toho nejvhodnějšího otevíracího systému bychom měli respektovat několik zásadních kritérií. Předně si uvědomit, který systém otevírání je pro naši garáž nejefektivnější a také nejpraktičtější. Výklopná garážová vrata jsou náročnější na prostor před garážemi. Rolovací garážová vrata nevyžadují žádný prostor v garáži, protože se efektivně navíjejí do boxu. Sekční garážová vrata se vyrábějí také se zasouváním do boku. Křídlová garážová vrata jsou jednou z nejméně používaných variant garážových vrat.

Sekční garážová vrata se snadným ovládáním

Jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru garážových vrat je také jejich ovládání. Ovládaní by mělo být především snadné a vysoce bezpečné. Pokud co nejvyšší stupeň zabezpečení proti odcizení a jiným nenadálým událostem. Požární bezpečnost je jedním z nejdůležitějších bodů při výběru garážových vrat. Musíme také myslet na dobrou tepelnou izolaci. Celkový design vrat by měl ladit a harmonizovat s celkovým exteriérem domu.

Správná péče o sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata tak jako všechny jiné věci a předměty vyžadují určitou péči a údržbu. Předně by měla být garážová vrata udržovaná v čistotě. Pravidelná kontrola provedená kvalifikovaným technikem je garancí delší životnosti všech typů garážových vrat. Při vyšším počtu otevírání a zavírání vrat se vyplatí provádět servisní prohlídku alespoň dvakrát do roka.
Zobrazení: 26500 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze